KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275026
nr 1227 5026
H Östeberg, Kust, signerad. Olja på duk, 23x29
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:14:27
100 kr